LBnet » Ochrana osobnÝch ˙daj¨


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Při vyplňování formulářů na webu www.LBnet.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Provozovatel webu www.LBnet.cz , společnost Ing. Věra Brátová - DirectLine, bere na vědomí důvěrnost vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů.

Prohlášení k ochraně vašich osobních údajů

Společnost Ing. Věra Brátová - DirectLine, zaručuje všem návštěvníkům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a zároveň se zavazuje, že osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Získaná data budou zabezpečena, a použita pouze pro vlastní potřebu dle výše uvedeného zákona.
Osoby poskytující informace berou na vědomí, že vyplněním a odesláním formuláře dávají souhlas společnosti Ing. Věra Brátová - DirectLine ke zpracování a uchování osobních údajů po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Odvolání souhlasu proběhle písemnou cestou, společnost Ing. Věra Brátová - DirectLine údaje zlikviduje.

LBnet.cz | info@lbnet.cz | mapa webu | ochrana osobních údajů
partnerské weby